-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Everactive Bateria spec.litowa CR2032 5BL
Symbol:
5902020523444
5.49
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Cena przesyłki | 16 |
| Dostępność |
Duża dostępność
|
| Waga | 0.15 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5902020523444 |
Uzyskaj informacje pod nr tel. 713993994
| Zostaw telefon |
<!DOCTYPE html>
Everactive Bateria specjalistyczna litowa CR2032 5BL
Everactive Bateria specjalistyczna litowa CR2032 5BL
Everactive Bateria specjalistyczna litowa CR2032 5BL to zestaw 5 wysokowydajnych baterii litowych. Są one idealne do urządzeń wymagających niezawodnego, długotrwałego zasilania, takich jak zegarki, kalkulatory, urządzenia medyczne, czy kluczyki samochodowe.
Cechy Produktu
- Typ Baterii: Litowa guzikowa
- Model: CR2032
- Wysoka wydajność: Długotrwałe zasilanie i stabilność napięcia
- Niezawodność: Długa żywotność i niezmienna jakość przez cały okres użytkowania
- Wszechstronność zastosowania: Idealna do zegarków, urządzeń medycznych, kluczyków samochodowych i innych małych urządzeń elektronicznych
Specyfikacja
- Napięcie: 3V
- Rozmiar: Kompaktowy, idealny do małych urządzeń
- Ilość w opakowaniu: 5 sztuk
- Zastosowanie: Szerokie zastosowanie w urządzeniach wymagających niezawodnego zasilania
| Informacje o produkcie | |
| Ilość w opakowaniu | 5 |
| Ładowanie | Nie |
| Napięcie baterii/akumulatorka | 3 V |
| Pojemność baterii | 220 mAh |
| Rodzaj baterii | Guzikowa |
| Technologia baterii | Litowa guzikowa |
| Typ ogniwa | CR2032 |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci