-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Everactive Bateria spec.alkaliczna 27A/MN27 5BL
Symbol:
5902020523802
7.25
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Cena przesyłki | 16 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 0.15 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5902020523802 |
Uzyskaj informacje pod nr tel. 713993994
| Zostaw telefon |
<!DOCTYPE html>
Everactive Bateria specjalistyczna alkaliczna 27A/MN27 5BL
Everactive Bateria specjalistyczna alkaliczna 27A/MN27 5BL
Everactive Bateria specjalistyczna alkaliczna 27A/MN27 5BL to zestaw 5 baterii zapewniających wysoką wydajność i niezawodność dla urządzeń specjalistycznych. Te baterie są idealne dla urządzeń wymagających kompaktowych, ale mocnych źródeł energii.
Cechy Produktu
- Typ Baterii: Alkaliczna
- Model: 27A/MN27
- Wysoka wydajność: Długotrwałe zasilanie w aplikacjach specjalistycznych
- Niezawodność: Stabilna praca w różnych warunkach
- Wszechstronność zastosowania: Doskonałe do zdalnych sterowników, alarmów, urządzeń medycznych i innych
Specyfikacja
- Napięcie: 12V
- Typ: 27A/MN27
- Ilość w zestawie: 5 sztuk
- Zastosowanie: Szerokie spektrum specjalistycznych urządzeń
| Informacje o produkcie | |
| Ilość w opakowaniu | 5 |
| Ładowanie | Nie |
| Napięcie baterii/akumulatorka | 12 V |
| Pojemność baterii | 25 mAh |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Technologia baterii | Alkaliczna |
| Typ ogniwa | MN27 (A27) |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci