-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Everactive Bateria spec.alkaliczna 23A/MN21 5BL
Symbol:
5902020523796
7.25
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Cena przesyłki | 16 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 0.15 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5902020523796 |
Uzyskaj informacje pod nr tel. 713993994
| Zostaw telefon |
<!DOCTYPE html>
Everactive Bateria spec.alkaliczna 23A/MN21 5BL
Everactive Bateria specjalistyczna alkaliczna 23A/MN21 5BL
Everactive Bateria specjalistyczna alkaliczna 23A/MN21 5BL to pakiet 5 wysokiej jakości baterii, zaprojektowanych do zapewnienia efektywnego i niezawodnego zasilania w specjalistycznych urządzeniach. Są idealne dla urządzeń wymagających niewielkich, lecz potężnych źródeł energii.
Cechy Produktu
- Typ Baterii: Alkaliczna
- Model: 23A/MN21
- Wysoka wydajność: Długotrwałe zasilanie dla urządzeń specjalistycznych
- Niezawodność: Stabilna praca w różnych warunkach
- Wszechstronność zastosowania: Doskonałe do pilotów, alarmów, urządzeń medycznych i więcej
Specyfikacja
- Napięcie: 12V
- Typ: 23A/MN21
- Ilość w zestawie: 5 sztuk
- Zastosowanie: Szerokie spektrum specjalistycznych urządzeń
| Informacje o produkcie | |
| Ilość w opakowaniu | 5 |
| Ładowanie | Nie |
| Napięcie baterii/akumulatorka | 12 V |
| Pojemność baterii | 55 mAh |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Technologia baterii | Alkaliczna |
| Typ ogniwa | MN21 (A23) |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci