-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Everactive Bateria alkaliczna LR6/AA 40SZT INDUSTR INDUSTRIAL
Symbol:
5902020523093
35.27
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Cena przesyłki | 16 |
| Dostępność |
Duża dostępność
|
| Waga | 0.15 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5902020523093 |
Uzyskaj informacje pod nr tel. 713993994
| Zostaw telefon |
<!DOCTYPE html>
Everactive Bateria alkaliczna LR6/AA 40SZT INDUSTR INDUSTRIAL
Everactive Bateria alkaliczna LR6/AA 40SZT INDUSTR INDUSTRIAL
Everactive Bateria alkaliczna LR6/AA INDUSTRIAL to pakiet 40 sztuk baterii zaprojektowanych do spełnienia wymagań w warunkach przemysłowych. Oferują wysoką wydajność i niezawodność, te baterie AA są doskonałym wyborem dla sprzętu elektronicznego w środowiskach profesjonalnych i przemysłowych.
Cechy Produktu
- Typ Baterii: Alkaliczna
- Model: LR6 (AA)
- Seria: INDUSTRIAL
- Wysoka wydajność: Długotrwałe i stabilne zasilanie w wymagających aplikacjach
- Niezawodność: Wytrzymałość w różnorodnych warunkach pracy
- Wszechstronność zastosowania: Idealne do sprzętu pomiarowego, urządzeń bezpieczeństwa, narzędzi elektrycznych i innych
Specyfikacja
- Napięcie: 1.5V
- Typ: LR6 (AA)
- Ilość w zestawie: 40 sztuk
- Zastosowanie: Szerokie spektrum zastosowań przemysłowych
| Informacje o produkcie | |
| Ilość w opakowaniu | 40 |
| Ładowanie | Nie |
| Napięcie baterii/akumulatorka | 1,5 V |
| Pojemność baterii | 2700 mAh |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Technologia baterii | Alkaliczna |
| Typ ogniwa | AA / LR06 |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci