-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Everactive Bateria alkaliczna LR6/AA 10SZT PRO
Symbol:
5902020523772
11.37
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Cena przesyłki | 16 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 0.15 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5902020523772 |
Uzyskaj informacje pod nr tel. 713993994
| Zostaw telefon |
<!DOCTYPE html>
Everactive Bateria alkaliczna LR6/AA 10SZT PRO
Everactive Bateria alkaliczna LR6/AA 10SZT PRO
Everactive Bateria alkaliczna LR6/AA PRO to pakiet 10 baterii alkalicznych, które oferują wysoką wydajność i długotrwałe zasilanie dla różnorodnych urządzeń. Są to baterie idealne dla profesjonalnego użytku, zapewniające stabilną pracę w urządzeniach o średnim i wysokim zużyciu energii.
Cechy Produktu
- Typ Baterii: Alkaliczna
- Model: LR6 (AA)
- Seria: PRO
- Wysoka wydajność: Długotrwałe zasilanie dla urządzeń wymagających stabilnej energii
- Niezawodność: Stabilność i długa żywotność w różnych warunkach
- Wszechstronność zastosowania: Idealne do pilotów, zabawek, latarni i innych urządzeń elektronicznych
Specyfikacja
- Napięcie: 1.5V
- Typ: LR6 (AA)
- Ilość w zestawie: 10 sztuk
- Zastosowanie: Szerokie spektrum urządzeń elektronicznych
| Informacje o produkcie | |
| Ilość w opakowaniu | 10 |
| Ładowanie | Nie |
| Napięcie baterii/akumulatorka | 1,5 V |
| Pojemność baterii | 2900 mAh |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Technologia baterii | Alkaliczna |
| Typ ogniwa | AA / LR06 |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci