-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Everactive Bateria alkaliczna LR03/AAA 40SZT INDUSTR INDUSTRIAL
Symbol:
5902020523109
35.31
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Cena przesyłki | 16 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Waga | 0.15 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5902020523109 |
Uzyskaj informacje pod nr tel. 713993994
| Zostaw telefon |
<!DOCTYPE html>
Everactive Bateria alkaliczna LR03/AAA 40SZT INDUSTR INDUSTRIAL
Everactive Bateria alkaliczna LR03/AAA 40SZT INDUSTR INDUSTRIAL
Everactive Bateria alkaliczna LR03/AAA INDUSTRIAL to pakiet 40 baterii alkalicznych, zaprojektowanych do spełnienia wymagań środowisk przemysłowych. Te baterie AAA oferują wydajność i niezawodność w szerokim zakresie zastosowań profesjonalnych.
Cechy Produktu
- Typ Baterii: Alkaliczna
- Model: LR03 (AAA)
- Seria: INDUSTRIAL
- Wysoka wydajność: Długotrwałe zasilanie dla urządzeń o średnim i wysokim zużyciu energii
- Niezawodność: Stabilne działanie w trudnych warunkach przemysłowych
- Wszechstronność zastosowania: Idealne do urządzeń pomiarowych, pilotów, latarni i innych urządzeń przemysłowych
Specyfikacja
- Napięcie: 1.5V
- Typ: LR03 (AAA)
- Ilość w zestawie: 40 sztuk
- Zastosowanie: Szerokie spektrum zastosowań przemysłowych
| Informacje o produkcie | |
| Ilość w opakowaniu | 40 |
| Ładowanie | Nie |
| Napięcie baterii/akumulatorka | 1,5 V |
| Pojemność baterii | 1100 mAh |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Technologia baterii | Alkaliczna |
| Typ ogniwa | AAA / LR03 |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci