-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Everactive Bateria alkaliczna LR03/AAA 10SZT PRO
Symbol:
5902020523765
10.39
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Cena przesyłki | 16 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 0.15 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5902020523765 |
Uzyskaj informacje pod nr tel. 713993994
| Zostaw telefon |
<!DOCTYPE html>
Everactive Bateria alkaliczna LR03/AAA 10SZT PRO
Everactive Bateria alkaliczna LR03/AAA 10SZT PRO
Everactive Bateria alkaliczna LR03/AAA PRO to pakiet 10 baterii zapewniających niezawodne i wydajne zasilanie dla urządzeń elektronicznych. Są to baterie idealne dla profesjonalnych potrzeb, zapewniające długotrwałą pracę w urządzeniach o średnim i wysokim zużyciu energii.
Cechy Produktu
- Typ Baterii: Alkaliczna
- Model: LR03 (AAA)
- Seria: PRO
- Wysoka wydajność: Zapewnienie stabilnego źródła energii dla urządzeń elektronicznych
- Niezawodność: Długotrwałe działanie, nawet w wymagających warunkach
- Wszechstronność zastosowania: Doskonałe do pilotów, kamer, zabawek i wielu innych urządzeń
Specyfikacja
- Napięcie: 1.5V
- Typ: LR03 (AAA)
- Ilość w zestawie: 10 sztuk
- Zastosowanie: Szerokie spektrum urządzeń elektronicznych
| Informacje o produkcie | |
| Ilość w opakowaniu | 10 |
| Ładowanie | Nie |
| Napięcie baterii/akumulatorka | 1,5 V |
| Pojemność baterii | 1250 mAh |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Technologia baterii | Alkaliczna |
| Typ ogniwa | AAA / LR03 |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci