-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Everactive Bateria alkaliczna 6LR61/9V 10SZT PRO
Symbol:
5903205770318
48.99
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Cena przesyłki | 16 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 0.15 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903205770318 |
Uzyskaj informacje pod nr tel. 713993994
| Zostaw telefon |
<!DOCTYPE html>
Everactive Bateria alkaliczna 6LR61/9V 10SZT PRO
Everactive Bateria alkaliczna 6LR61/9V 10SZT PRO
Everactive Bateria alkaliczna 6LR61/9V z serii PRO to wydajne i niezawodne źródło energii dla urządzeń wymagających stabilnego zasilania 9V. W pakiecie 10 sztuk, te baterie są idealne dla profesjonalnego użytku w sprzęcie elektronicznym.
Cechy Produktu
- Typ Baterii: Alkaliczna
- Model: 6LR61/9V
- Seria: PRO
- Wysoka wydajność: Długa żywotność w urządzeniach o wysokim zapotrzebowaniu na energię
- Niezawodność: Stała moc w szerokim zakresie temperatur
- Wszechstronność zastosowania: Idealna do detektorów dymu, urządzeń pomiarowych, sprzętu audio i innych
Specyfikacja
- Napięcie: 9V
- Typ: 6LR61
- Ilość w zestawie: 10 sztuk
- Zastosowanie: Profesjonalne urządzenia elektroniczne
| Informacje o produkcie | |
| Ilość w opakowaniu | 1 |
| Ładowanie | Nie |
| Napięcie baterii/akumulatorka | 9 V |
| Pojemność baterii | 650 mAh |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Technologia baterii | Alkaliczna |
| Typ ogniwa | 6F22 |
| Gwarancja | Gwarancja producenta - 24 miesięcy |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci