-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Everactive Bateria LR14 2 SZT
Symbol:
5903205770295
8.23
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Cena przesyłki | 16 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 0.15 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903205770295 |
Uzyskaj informacje pod nr tel. 713993994
| Zostaw telefon |
<!DOCTYPE html>
Everactive Bateria LR14 2 szt
Everactive Bateria LR14 2 szt
Everactive Bateria LR14 to pakiet dwóch wysokowydajnych baterii, zaprojektowanych do zapewnienia niezawodnego i długotrwałego zasilania w szerokiej gamie urządzeń. Idealne do użytku w sprzęcie, który wymaga stałego i stabilnego źródła energii.
Cechy Produktu
- Typ Baterii: Alkaliczna
- Model: LR14
- Wysoka wydajność: Długotrwałe zasilanie dla urządzeń o średnim i wysokim zużyciu energii
- Niezawodność: Stabilna praca w różnych warunkach
- Wszechstronność zastosowania: Doskonałe do latarni, zabawek, urządzeń pomiarowych i więcej
Specyfikacja
- Napięcie: 1.5V
- Typ: LR14
- Ilość w zestawie: 2 sztuki
- Zastosowanie: Szerokie spektrum urządzeń wymagających długotrwałego zasilania
| Informacje o produkcie | |
| Ilość w opakowaniu | 2 |
| Ładowanie | Nie |
| Napięcie baterii/akumulatorka | 1,5 V |
| Pojemność baterii | 8000 mAh |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Technologia baterii | Alkaliczna |
| Typ ogniwa | C / R14 |
| Gwarancja | Gwarancja producenta - 24 miesięcy |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci