-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Everactive Akumulator R6/AA NI-MH 2600 4BL 2500 MAH / NIMH PROFESSIONAL LINE
Symbol:
5902020523383
45.07
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Cena przesyłki | 16 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 0.15 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5902020523383 |
Uzyskaj informacje pod nr tel. 713993994
| Zostaw telefon |
<!DOCTYPE html>
Everactive Akumulator R6/AA NI-MH 2600 4BL 2500 MAH / NIMH PROFESSIONAL LINE
Everactive Akumulator R6/AA NI-MH 2600 4BL 2500 MAH / NIMH PROFESSIONAL LINE
Everactive Akumulator R6/AA NI-MH 2600 z linii Professional Line to produkt przeznaczony dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki imponującej pojemności 2500mAh, ten akumulator zapewnia długotrwałe i efektywne zasilanie urządzeń o wysokim zapotrzebowaniu na energię.
Cechy Produktu
- Typ Akumulatora: NI-MH (Niklowo-Metalowo-Wodorkowy)
- Seria: Professional Line
- Model: R6/AA NI-MH 2600 4BL
- Pojemność: 2500mAh, idealna do ciągłego i intensywnego użytkowania
- Ekologiczny: Przyjazny dla środowiska, nie zawiera szkodliwych metali ciężkich
- Wielokrotne ładowanie: Zapewnia długą żywotność przy wielokrotnym ładowaniu
Specyfikacja
- Napięcie: 1.2V
- Typ: R6 (AA)
- Technologia: NI-MH (Niklowo-Metalowo-Wodorkowa)
- Pojemność nominalna: 2500mAh
- Rozmiar: Standardowy rozmiar AA
- Ilość w zestawie: 4 akumulatory
- Zastosowanie: Idealny do urządzeń o wysokim zapotrzebowaniu na energię, takich jak aparaty fotograficzne, sprzęt audio, zabawki
| Informacje o produkcie | |
| Ilość w opakowaniu | 4 |
| Ładowanie | Tak |
| Napięcie baterii/akumulatorka | 1,2 V |
| Pojemność baterii | 2500 mAh |
| Rodzaj baterii | Akumulator |
| Rozmiar akumulatora | AA / R6 |
| Technologia baterii | NiMH |
| Typ ogniwa | AA / R6 |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci